Plakat OSP elektrosprzęt

Zbiórka elektrośmieci

 • Baranów - Baza przy "Piekarni" - tel. 609413000
 • Kozioł - plac przy sklepie -tel. 693269319, 663725933

pdfRodzaje sprzętu podlegającego zbiórce736.34 KB

NSP test dla studentów II edycja

 1. Zadaniem konkursowym Uczestnika, jest udzielenie odpowiedzi  na 40 pytań w formie testu wyboru pod adresem: https://forms.gle/jkSCTHWET8dc9g9a9
 2. Uczestnik powinien samodzielnie odpowiedzieć na pytania zawarte w quizie.
 3. Uczestnik może wysłać odpowiedzi na pytania tylko jeden raz.
 4. Uczestnik musi podać imię i nazwisko, adres e-mail oraz pełną nazwę uczelni, w której się uczy (jest to warunek niezbędny do otrzymania przez ucznia nagrody).
 5. Odpowiedzi na pytania należy przesłać poprzez formularz do 15 października 2021 r. Po tym terminie formularz będzie nieaktywny.

Zwycięzcy konkursu otrzymają następujące nagrody;

Miejsca od 1 do 10  - powerbank i dysk twardy

Organizator wyłoni 10 zwycięzców Konkursu, którzy otrzymają największą liczbę punktów w quizie. W przypadku równej liczby uzyskanych punktów w quizie decyduje kolejność nadsyłanych odpowiedzi.

W quizie można zdobyć maksymalnie 42 punkty.

Regulamin konkursu

Więcej na stronie: https://lublin.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkursy-nsp-2021/nsp-test-student/

baner obowiazekostatnidzwonek

Spisowa krzyżówka językowa NSP2021 Grafika kl. 4 8Przeczytaj wskazówki (clues), uzupełnij krzyżówkę i odgadnij hasło (password).

Wykorzystaj do tego słowa w języku angielskim związane z zagadnieniami objętymi NSP 2021.

Rozwiązane zadanie konkursowe prześlij wraz z wypełnionym oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego (Załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu) na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu oraz zadanie konkursowe do pobrania na stronie:
https://lublin.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkursy-nsp-2021/spisowa-krzyzowka-jezykowa/

Spisowa wyszukiwanka językowa NSP2021 Grafika

Znajdź i zaznacz w wyszukiwance słówka w języku angielskim przedstawione na obrazkach. Następnie spójrz na obrazki jeszcze raz i ułóż hasło zgodnie z przykładem podanym w zadaniu.

Rozwiązane zadanie konkursowe prześlij wraz z wypełnionym oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego (Załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu) na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu oraz zadanie konkursowe do pobrania na stronie:
https://lublin.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkursy-nsp-2021/wyszukiwanka-jezykowa/

 

Wójt Gminy Baranów ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Baranowie.

Termin składania dokumentów: 24 września 2021 r. godz. 15:00.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Kierownika SPZOZ w Baranowi

Festyn rodzinny Huta

Festyn rodzinny Wola Czołnowska

Groby weteranów walk o wolność i niepodległość polskiWójt Gminy Baranów, w porozumieniu z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie, serdecznie zapraszają do wspólnego tworzenia ewidencji grobów weteranów walk o Wolność i Niepodległość Polski, znajdujących się na cmentarzu parafialnym w Baranowie.

W ramach przedsięwzięcia poszukiwany jest kontakt z potomkami: powstańców listopadowych, powstańców styczniowych, żołnierzy kampanii wrześniowej 1939 r., żołnierzy Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, Narodowych Sił Zbrojnych, Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, powstańców warszawskich oraz innych formacji Polskiego Państwa Podziemnego, których przodkowie spoczywają na terenie gminy Baranów.

Osoby zainteresowane wpisem do ewidencji swoich rodzinnych grobów proszone są o kontakt z koordynatorem:
Łukasz Pasim
Urząd Gminy Baranów, I piętro, pok. 2
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 81 883 40 27 wew. 21

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie (al. Racławickie 23, 20-049 Lublin, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.zaprasza do lekarzy rodzinnych, poradni specjalistycznych i leczenia szpitalnego w swoim szpitalu, którego misją jest troskliwa opieka nad pacjentami oraz ich specjalistyczne leczenie.

"Jesteśmy otwarci na wszystkich potrzebujących pomocy medycznej"

Szpital zapewnia fachową opiekę specjalistyczną, dostęp do nowoczesnej diagnostyki oraz sprzętu medycznego wykorzystywanego do leczenia pacjentów.

Kontakt telefoniczny:

 • Rejestracja specjalistyczna - 261 18 32 30
 • Rejestracja lekarza rodzinnego - 261 18 32 57
 • Rejestracja diagnostyki obrazowej - 261 18 32 49
 • Rejestracja rehabilitacji - 261 18 36 27

Zaproszenie 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie do korzystania z usług medycznychInformacja o badaniach okulistycznych dla dzieciInformacja o badaniach przesiewowych w kierunku zaćmy