W dniu 22 sierpnia 2018 r. Gminne Centrum Kultury w Baranowie organizuje wakacyjną wycieczkę do Farmy Iluzji - Trojanów.

Wszystkie chętne dzieci z terenu gminy Baranów prosimy o zapisy do 10 sierpnia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt wycieczki 65 zł od osoby (38 zł - bilet wstępu, 27 zł – koszt autokaru, cena nie obejmuje posiłku).

Więcej informacji pod nr tel. (81) 8834027 wew. 29.

Słoneczko

Gminne Centrum Kultury w Baranowie zaprasza dzieci (7-14 lat) z terenu Gminy Baranów na Wakacje 2018.

Powiększ grafikę: Piknik Rodzinny nad Byliną - plakat promocyjnyWójt Gminy Baranów oraz Gminne Centrum Kultury w Baranowie zapraszają na Piknik Rodzinny nad Byliną

Impreza odbędzie się 22 lipca 2018 r.w godz. 15-21 w Zagoździu (plac przy świetlicy).

W programie:

• Zabawy, animacje, konkursy i wiele innych, które poprowadzi Agencja Artystyczna SCENA JUNO z Lublina,
  • Pokaz strażackich wozów bojowych i sprzętu strażackiego,
  • Konkurs na ciasto z owocami lata (szczegóły poniżej),
  • Rodzinne konkursy (nagrody dla wszystkich uczestników),
  • Zabawa taneczna z zespołem ACCUSTIC.

Dodatkowe atrakcje: zjeżdżalnie dla dzieci, grill, grochówka.

Konkurs na najsmaczniejsze ciasto owocowe "Ciasto z owocami lata"

Powiększ grafikę: Ogłoszenie o konkursie na najsmaczniejsze ciasto owocowe Ciasto z owocami lata

Gminne Centrum Kultury w Baranowie zaprasza do udziału w konkursie pełnoletnich mieszkańców gminy Baranów.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 lipca 2018 r. do godz. 15.00:

• pocztą: Gminne Centrum Kultury w Baranowie, ul. Rynek 14, 24-105 Baranów

Ciasto należy dostarczyć w dniu 22 lipca 2018 r. do godz. 15:00 do świetlicy w Zagoździu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 lipca 2018 r. o godz. 16:00 podczas Rodzinnego Pikniku Nad Byliną.

Powiększ grafikę: Plakat informacyjny - Gminny Dzień KobietWójt Gminy Baranów oraz Przewodniczący Rady Gminy Baranów serdecznie zapraszają na

Gminny Dzień Kobiet

9 marca 2018 r. o godz. 16:00 w Sali gimnastycznej ZSP w Baranowie, ul. Szkolna 2

W programie:

• Występ Kabaretu Czwarta Fala
  • Występ Gminnego Chóru Jubilat
  • Słodki poczęstunek
  • Stoiska z kosmetykami AVON oraz ORIFLAME
  • "Zdrowie i uroda z aloesem"
  • Loteria z nagrodami

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych 2017 na:

• Najładniejszy wieniec dożynkowy,
  • Najładniejsze stoisko,
  • Najsmaczniejszą potrawę regionalną,
  • Najpiękniejszy pojazd w korowodzie dożynkowym.

Zgłoszenia (w tym zgłoszenia pojazdów do korowodu dożynkowego) można przesyłać lub dostarczać osobiście do Gminnego Centrum Kultury w Baranowie, ul. Rynek 14, tel. 81 883-40-27 w. 29.

Wszystkie konkursy zostaną rozstrzygnięte podczas Dożynek Gminnych 2017 w dniu 20 sierpnia 2017 r.

Regulaminy konkursów wraz z kartami zgłoszeniowymi: