Wyroby gliniane

Gminne Centrum Kultury w Baranowie zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe z gminy Baranów na Warsztaty Garncarskie

Warsztaty odbędą się w Świetlicy Urzędu Gminy w Baranowie w dniach:

• 27 marca (środa) w godz. 15:00 - 18:00,
  • 29 marca (piątek) w godz. 14:00 - 16:00.

Materiały do zajęć zapewnia organizator.

AerobikZapisy i informacje w godzinach pracy GCK i pod nr tel. 81 883-40-27 w. 29.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 22 marca 2019 r. (piątek) o godz. 18:30 w Świetlicy Urzędu Gminy Baranów, ul. Rynek 14.

Powiększ grafikę: Zaproszenie na Kiermasz WielkanocnyGminne Centrum Kultury w Baranowie zaprasza na

Kiermasz Wielkanocny

Niedziela Palmowa, 14.04.2019 godz. 08.00-13.00

Zapraszamy do stoiska przy budynku Urzędu Gminy w Baranowie

Konkurs na najlepszą babkę wielkanocną "Baby, Babki, Babeczki"

Babka WielkanocnaGminne Centrum Kultury w Baranowie oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Terenowe nr 3 w Baranowie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na najlepszą babkę wielkanocną "Baby, Babki, Babeczki".

Wydarzenie ma na celu przypomnienie oraz kultywowanie zwyczajów i tradycji wypieków babek wielkanocnych. Konkurs skierowany jest do mieszkańców, grup formalnych i nieformalnych z gminy Baranów.

• Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3 kwietnia 2019 r. do godz. 15.00 w Gminnym Centrum Kultury w Baranowie, drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie na nr 818834027 wew. 29 lub wew. 14.
  • Wypieki należy dostarczyć w dniu 14 kwietnia 2019 r. do godz. 9.00 (Kiermasz Wielkanocny przy budynku Urzędu Gminy w Baranowie).
  • Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu 14 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 (Kiermasz wielkanocny przy budynku Urzędu Gminy w Baranowie).

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną

PalmyWielkanocneGminne Centrum Kultury w Baranowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną.

Wydarzenie ma na celu popularyzowanie tradycji związanych z Niedzielą Palmową. Konkurs skierowany jest do mieszkańców, grup formalnych i nieformalnych z gminy Baranów.

• Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 3 kwietnia 2019 r. do godz. 15:00 w Gminnym Centrum Kultury w Baranowie, drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie na nr 818834027 wew. 29 lub wew. 14.
  • Prace należy dostarczyć w dniu 11 kwietnia 2019 r. do godz. 15.00 (Izba Tradycji w budynku Urzędu Gminy w Baranowie)
  • Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14 kwietnia 2019 r., o godz. 12.00 (Kiermasz Wielkanocny przy budynku Urzędu Gminy w Baranowie).

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych 2017 na:

• Najładniejszy wieniec dożynkowy,
  • Najładniejsze stoisko,
  • Najsmaczniejszą potrawę regionalną,
  • Najpiękniejszy pojazd w korowodzie dożynkowym.

Zgłoszenia (w tym zgłoszenia pojazdów do korowodu dożynkowego) można przesyłać lub dostarczać osobiście do Gminnego Centrum Kultury w Baranowie, ul. Rynek 14, tel. 81 883-40-27 w. 29.

Wszystkie konkursy zostaną rozstrzygnięte podczas Dożynek Gminnych 2017 w dniu 20 sierpnia 2017 r.

Regulaminy konkursów wraz z kartami zgłoszeniowymi: