Gmina Baranów, Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na Gminne Dożynki, które odbędą się w dniu 20 sierpnia 2017 na Błoniach przy ulicy Puławskiej.

Program:

• 11:00 - Msza Św. w kościele parafialnym w Baranowie
  • 12:10 Korowód dożynkowy (z kościoła na plac przy ul. Puławskiej)
  • 12:30 - Otwarcie uroczystości, powitanie gości, dzielenie się chlebem
  • 12:50 - Występ Kapeli Nałęczowskiej
  • 13:30 - Wręczenie nagród najaktywniejszym czytelnikom
  • 13:40 - Występ dzieci i młodzieży z gminy Baranów i gościnnie występującej Natalii Górskiej
  • 14:30 - Występ Kabaretu Czwarta Fala
  • 15:30 - Występy zespołów śpiewaczy z gminy Baranów: KGW z Zagoździa, "Czołnowianki" z Czołny, "Śniadowianki" ze Śniadówki, KGW z Baranowa, Wręczenie nagrody dla najpiękniejszego pojazdu w korowodzie dożynkowym, Występ Chóru "Jubliat" z Baranowa
  • 17:00 - Występ Kabaretu pod Wydrwigroszem z Markuszowa - I wejście
  • 17:20 - Wręczenie nagród laureatom konkursów: Wieńców dożynkowych oraz Potraw regionalnych i stoisk dożynkowych
  • 17:40Występ Kabaretu pod Wydrwigroszem z Markuszowa - II wejście
  • 18:00 - Koncert zespołu Impuls
  • 19:00 - 23:00 - Zabawa z DJ EXPRESSO

Powiększ grafikę: Plakat promujący Dożynki Gminne 2017

Powiększ grafikę: Zaproszenie na rajd rowerowyGminna Biblioteka Publiczna w Baranowie zaprasza 25 lipca o godzinie 15.00 na: Rajd rowerowy czytelników, bibliotekarzy,pasjonatów rowerów i książek!

Trasa rajdu: Baranów (parking przy UG), Śniadówka (filia biblioteczna), Baranów.

W programie imprezy: ognisko i pieczenie kiełbasek oraz gry i zabawy literackie.

Informacja i zapisy pod numerem telefonu 81 8834027 w. 26.

Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie zaprasza na zajęcia wakacyjne.

W programie: Podróże małe i duże po dziecięcej literaturze, zajęcia plastyczne, coś z niczego, gry i zabawy tematyczne.

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek lipca w godzinach 11:00 - 12:30.

Powiększ grafikę: Wakacje 2017 z Gminną Biblioteką Publiczną - ogłoszenie

Słoneczko

Gminne Centrum Kultury w Baranowie zaprasza dzieci (7-14 lat) z terenu Gminy Baranów na Wakacje 2017.

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych 2017 na:

• Najładniejszy wieniec dożynkowy,
  • Najładniejsze stoisko,
  • Najsmaczniejszą potrawę regionalną,
  • Najpiękniejszy pojazd w korowodzie dożynkowym.

Zgłoszenia (w tym zgłoszenia pojazdów do korowodu dożynkowego) można przesyłać lub dostarczać osobiście do Gminnego Centrum Kultury w Baranowie, ul. Rynek 14, tel. 81 883-40-27 w. 29.

Wszystkie konkursy zostaną rozstrzygnięte podczas Dożynek Gminnych 2017 w dniu 20 sierpnia 2017 r.

Regulaminy konkursów wraz z kartami zgłoszeniowymi: