Gminne Centrum Kultury w BaranowieBlaszany Bębenek Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszają na przedstawienie pod tytułem "Piraci i wyspa skarbów"

Świetlica w Baranowie, 2 sierpnia 2019 r., godzina: 11:30.

Powiększ zdjęcie: Przedstawienie teatralne - Piraci i wyspa skarbów

Słoneczko

Gminne Centrum Kultury w Baranowie zaprasza dzieci z terenu Gminy Baranów na Wakacje 2019.

30.05.2019 r. będzie miał swój debiut literacki początkujący pisarz, mieszkaniec gminy Baranów, Krzysztof Goluch.

"Czerwona zemsta" jest prawdopodobnie pierwszą powieścią historyczną wydaną przez mieszkańca gminy Baranów.

GBP w Baranowie zachęca do lektury.

Okładka książki Czerwona Zemsta Krzysztofa Golucha

"Czerwona zemsta" to pełna napięcia, poruszająca opowieść o partyzanckiej codzienności, samotności i nadziei na normalne, spokojne życie. To hołd dla polskich partyzantów, którzy polegli na placu boju, walcząc o wolną Polskę. To również apel do kolejnych pokoleń, aby nie pozwoliły, by nazwiska tych bohaterów zostały zapomniane.

Źródło: https://novaeres.pl/

AerobikZapisy i informacje w godzinach pracy GCK i pod nr tel. 81 883-40-27 w. 29.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 22 marca 2019 r. (piątek) o godz. 18:30 w Świetlicy Urzędu Gminy Baranów, ul. Rynek 14.

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych 2017 na:

• Najładniejszy wieniec dożynkowy,
  • Najładniejsze stoisko,
  • Najsmaczniejszą potrawę regionalną,
  • Najpiękniejszy pojazd w korowodzie dożynkowym.

Zgłoszenia (w tym zgłoszenia pojazdów do korowodu dożynkowego) można przesyłać lub dostarczać osobiście do Gminnego Centrum Kultury w Baranowie, ul. Rynek 14, tel. 81 883-40-27 w. 29.

Wszystkie konkursy zostaną rozstrzygnięte podczas Dożynek Gminnych 2017 w dniu 20 sierpnia 2017 r.

Regulaminy konkursów wraz z kartami zgłoszeniowymi: