Izba Tradycji Regionalnej zlokalizowana w Gminnym Centrum Kultury w Baranowie to miejsce, gdzie możemy wrócić pamięcią do przeszłości zwiedzając dawną izbę mieszkalną.

Bogate zbiory przybliżają kulturę i tradycję regionu. W Izbie Tradycji można też zobaczyć liczne prace garncarzy baranowskich. Przewodnicy starają się oddać wszystko to, co było ważne w minionej epoce prezentując ją w sposób ciekawy i zrozumiały dla młodszego pokolenia.

Lokalizacja: Baranów, ul. Rynek 14 Sprawdź lokalizację obiektu na mapie

Kontakt: Gminne Centrum Kultury, tel. 81 883-40-27, 81 883-40-45 wew. 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (1) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (2) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (3) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (4) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (5) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (6) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (7) Powiększ zdjęcie: Izba Tradycji Regionalnej w Baranowie (8)