Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Terenowe w Baranowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie i Gminne Centrum Kultury w Baranowie zorganizowały spotkanie autorskie z Krzysztofem Goluchem. Spotkanie odbyło się 12 maja 2022 r. o  godz.16.00 w świetlicy  Urzędu Gminy w Baranowie. Podczas spotkania można było nabyć książki autora.

Krzysztof Goluch

Urodził się w 1994 roku w Puławach. Mieszka w Pogonowie, małej miejscowości położonej w przepięknej dolinie Wieprza. Od małego uwielbiał słuchać o minionych wydarzeniach, później fascynowało go opowiadanie o przeszłości, a teraz ma ogromną satysfakcję z popularyzowania historii. W wolnych chwilach sam dużo czyta, głównie literaturę historyczną i sensacyjną, a także dobre kryminały. Jego zainteresowania, poza historią, to sport, kino i polityka.
W 2019 roku nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się jego debiutancka powieść, osadzona w realiach II wojny światowej, pt. Czerwona zemsta, a rok później wydana została jej kontynuacja. W tajnej służbie Rzeczypospolitej to nowa seria powieści osadzona w realiach najnowszej historii Polski.