Academica

Miło nam poinformować, że Czytelnicy Biblioteki uzyskali dostęp do platformy Academica.

Academica to obecnie ponad 3 miliony publikacji – w tym najnowsze podręczniki, monografie, czasopisma specjalistyczne.

Ze zbiorów z domeny publicznej, które nie podlegają ochronie prawnoautorskiej lub które zostały udostępnione na odpowiednich licencjach, można korzystać bez ograniczeń na stronie academica.edu.pl –z poziomu każdego komputera z dostępem do Internetu.

Publikacje, które wciąż są chronione prawem autorskim można przeglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 na przeznaczonym wyłącznie do tego celu komputerze w Czytelni.

System Academica jest całkowicie darmowy. Aby skorzystać z tej formy udostępniania należy zarejestrować się w Czytelni i uzyskać login oraz hasło do konta. Zarejestrowanym użytkownikiem może zostać osoba posiadająca aktywne konto biblioteczne w GBP w Baranowie.

ACADEMICA

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje w Bibliotece
tel. 81 8834027 w. 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.