Lp.

1.

16 września 2020 r.
środa

Konkurs fotograficzny " Mój rower, moja rodzina i ja" konkurs skierowany dla mieszkańców gminy. Ma na celu rozbudzenie wyobraźni i znaczenia roli roweru w życiu człowieka.

Pogadanka z policjantem" Bezpieczni i mądrzy na drodze” oraz " Jazda w kamizelce i kasku to nie obciach"

Gminne Centrum Kultury w Baranowie

Gminna Biblioteka Publiczna

2.

17 września 2020 r.
czwartek

Akcja" Oznakuj swój rower" ma na celu zachęcić właścicieli do rejestrowania rowerów w celu zmniejszenia ich kradzieży w Polsce.

Gminna Biblioteka Publiczna

3.

18 września 2020 r.

Elektrycznie można wszędzie” przejazd dzieci samochodem elektrycznym;

" Zbadaj swój rower" - serwis rowerowy dla mieszkańców. Wycieczka do Gołębia - poznanie nietypowych rowerów.

Gminne Centrum Kultury
w Baranowie

4.

19 września 2020 r.
sobota

Nordic walking - akcja organizowania spacerów o tej samej godzinie w kilku grupach. Rajd rowerowy " Moja gmina - tam gdzie jeszcze nie byłem". Rajd zakończony ogniskiem.

Gminne Centrum Kultury w Baranowie

5.

20 września 2020 r.
niedziela

" Jazda rowerem na orientację" ( niedziela) w punktach orientacyjnych czekają pytania związane z tematyką rowerową.

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baranowie

6.

21 września 2020 r.
poniedziałek

"Nowe życie stojaków na rowery" malowanie starych stojaków rowerowych       (Urząd Gminy w Baranowie, Ośrodek Zdrowia, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baranowie)

Karta rowerowa – egzamin sprawdzający kwalifikacje uczniów

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baranowie,
Biuro Obsługi Komunalnej.

7.

22 września 2020 r.
wtorek

Dzień bez samochodu. Zwiększenie ruchu pieszych, rowerzystów i innych środków komunikacji.  Podsumowanie akcji - uroczysta konferencja dotycząca ETZT.

Gminna Biblioteka Publiczna,
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Baranowie,