Dnia 28 maja  2023 r. na stawie udostępnionym przez Pana Pawła Sykuta odbyły się ZAWODY WĘDKARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY BARANÓW POD PATRONATEM WÓJTA GMINY BARANÓW zorganizowane wspólnie przez Koło PZW Baranów, Społeczną Straż Rybacką z Baranowa, Gminę Baranów oraz Gminne Centrum Kultury w Baranowie.

W zawodach wzięło udział 27 dzieci podzielonych na dwie kategorie wiekowe. W kategorii – klasy 0-III pierwsze miejsce zajęła Laura Łysiak, drugie miejsce Marcel Iwon, trzecie miejsce Antonina Cieloch. W kategorii – klasy IV-VIII nie wyłoniono zwycięzców. Największą rybę zawodów złowił Marcel Iwon.

Najlepsi otrzymali wędki, kołowrotki oraz podbieraki, a wszyscy uczestnicy medale, dyplomy oraz liczne nagrody rzeczowe. FARMA MÓJ OWOC ufundowała pyszne tradycyjne lody oraz najlepsze w Polsce truskawki dla wszystkich dzieci. W czasie zawodów wędkarskich były rozpowszechniane materiały promocyjne dotyczące Powiatu Puławskiego.

Podziękowanie od Pana Stanisława Antoniewicza - Przewodniczącego Rady Gminy Baranów oraz Pana Mirosława Romana Grzelaka - Wójta Gminy Baranów otrzymał również Marcin Wojewoda członek Koła Wędkarskiego PZW w Baranowie za godne reprezentowanie Gminy Baranów w 1 i 2 Turze Spiningowych Brzegowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego, w kategorii juniorów.

Dziękujemy  również oficjalnym partnerom FIRMIE PISCARI – producentowi zanęt wędkarskich, Hurtowni przynęt wędkarskich FIRMIE DAGET – Panu Grzegorzowi Musiał, Firmie RaFish – Wędkarstwo Mazowieckie - Panu Rafałowi Chwedorukowi za ufundowanie nagród, zanęt i przynęt.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zapraszamy za rok !!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii