W I Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Sołtysa Baranowa pod patronatem Wójta Gminy Baranów rywalizowało 38 szachistów. W dwóch turniejach rozegrano po 7 partii tempem 10 minut + 5 sekund za ruch. W turnieju „A” zwyciężył Tomasz Głodek, w turnieju „B” Jakub Skrzypczak. Nagrodę dla najlepszego zawodnika z gminy Baranów w turnieju „A” otrzymał Adam Maruszewski, turnieju „B” Izabella Kania. Jedyną kobietą w turnieju „A” była Pani Justyna Szymańska-Mazurek.

Wszyscy uczestnicy odebrali pamiątkowe medale, zwycięzcy statuetki i nagrody książkowe, które wręczali Pan Mirosław Roman Grzelak - Wójt Gminy Baranów  oraz Pan Stanisław Kowalczyk - Sołtys Baranowa. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

Zapraszamy do obejrzenia galerii pod adresem https://galerie.gminabaranow.pl/index.php/2022/category/446-i-otwarty-turniej-szachowy-o-puchar-soltysa-baranowa-pod-patronatem-wojta-gminy-baranow