Dnia 29 października 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego na plakat promujący szczepienia przeciw COVID-19 pod Patronatem Wójta Gminy Baranów – #SzczepimySię zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Baranowie. Do konkursu zgłosiło się 32 dzieci z klas VI – VIII z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baranowie.

Oceny prac dokonano na podstawie następujących kryteriów:

  • Nawiązanie do tematyki konkursu
  • Wartość artystyczna pracy
  • Oryginalność dostarczonych prac
  • Samodzielność i estetykę wykonania pracy

Zwycięzców wyłoniono na podstawie sumy uzyskanych punktów.

Członkami Komisji oceniającej byli:

  1. Pani Magdalena Stefaniak
  2. Pani Iwona Berlińska
  3. Pani Danuta Kuta

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Sosnowski Maciej
II miejsce – Cieloch Maria
III miejsce – Sobolewski Jan
III miejsce – Dębek Maja
IV miejsce – Łysiak Wiktoria

Wyróżnienia otrzymali:

  1. Bogucka Weronika
  2. Romanowski Marcel

Odbioru nagród w Konkursie Plastycznym na plakat promujący szczepienia przeciw  COVID-19 pod Patronatem Wójta Gminy Baranów - #SzczepimySię zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Baranowie będzie można dokonać w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baranowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za udział w Konkursie.