Zakończona została budowa placu zabaw dla dzieci w miejscowości Czołna. Firma SIMBA z Zemborzyc Teresińskich wykonała ogrodzony plac zabaw z nawierzchnią z piasku. Zamontowano nowoczesne urządzenia zabawowe (sześciokąt wielofunkcyjny, karuzela tarczowa, huśtawki, wieża, zestaw zabawowy). Plac jest także wyposażony w urządzenie fitness oraz ławki i kosze na śmiecie.

Inwestycja została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.

Powiększ zdjęcie: Plac zabaw w Czołnie (1) Powiększ zdjęcie: Plac zabaw w Czołnie (2) Powiększ zdjęcie: Plac zabaw w Czołnie (3) Powiększ zdjęcie: Plac zabaw w Czołnie (4) Powiększ zdjęcie: Plac zabaw w Czołnie (5) Powiększ zdjęcie: Plac zabaw w Czołnie (6)

Logotypy: Unia Europejska, LGD Zielony Pierścień, LEADER, PROW na lata 2014-2020

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.