Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami Gminy Baranów, które jest organizowane przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień” w dniu 23 czerwca  2022 r. o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Kultury w Baranowie.

Spotkanie jest poświęcone przygotowaniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2029 dla obszaru LGD „Zielony Pierścień”, który obejmuje 11 gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn. Dokument ten będzie m.in. wytyczał kierunki działań naszej organizacji oraz możliwości wsparcia inicjatyw lokalnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego i mieszkańców z obszarów wyżej wymienionych 11 gmin.

Opinie oraz propozycje działań formułowane przez uczestników takiego spotkania będą dla naszej organizacji pomocne w identyfikacji problemów i potrzeb społeczności lokalnych oraz w opracowaniu przedsięwzięć i konkretnych zadań do realizacji w nowej LSR na lata 2023-2029.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu (telefonicznie: 81 50 16 140 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w Biurze LGD najpóźniej na dzień przed planowanym terminem spotkania.