12 maja (wtorek) w siedzibie Urzędu, Wójt Gminy Baranów podpisał umowę z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w Baranowie. W wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego wyłoniono wykonawcę, którym jest: Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Siudaj z miejscowości Kotliny, gm. Żyrzyn. Wartość zadania: 2.119.041,78 zł brutto.
Prace budowlane rozpoczną się już w przyszłym tygodniu!

 Pokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w BaranowiePokaż podpisanie umowy z Wykonawcą na zadanie: Termomodernizacja budynku Szkolno-Przedszkolnego w Baranowie