Gmina Baranów po raz piąty przyłączyła się do kampanii Europejskiego Tygodnia Mobilności. Ponownie udało się zrealizować wszystkie typy aktywności. Ciekawe wydarzenia zaplanowano w każdym dniu Tygodnia Działań: 18 września przed Urzędem Gminy odbył się Mini pokaz dbania i naprawy rowerów, 19 września miało miejsce malowanie stojaków rowerowych przeprowadzone przez Biuro Obsługi Komunalnej, 20 września dzieci i młodzież z terenu gminy Baranów wykonywali ekologiczną lampę solarną, 21 września miał miejsce rajd rowerowy do miejscowości Kozioł, zakończony wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. W dniu 22 września na zakończenie kampanii, w czasie Dnia bez Samochodu osoby, które przyjechały rowerem do Urzędu Gminy otrzymały drobne upominki. Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym Europejskim Tygodniu Mobilności.

Europejski Tydzień Elektromobilności 1Europejski Tydzień Elektromobilności 2Europejski Tydzień Elektromobilności 3Europejski Tydzień Elektromobilności 4