Uroczystość rozpoczęła się spotkaniem społeczności szkolnej na uroczystym apelu oraz akademią przygotowaną przez uczniów. Następnie delegacje ze szkoły – klasy 7 i 8, ze sztandarem udały się do miejsca pamięci, trzech Dębów Katyńskich. Uroczystość przy Dębach Katyńskich w Baranowie odbyła się z udziałem władz Gminy, gdzie miało miejsce oddanie hołdu ofiarom Zbrodni Katyńskiej, zapalenie zniczy oraz odśpiewanie hymnu.

Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 1Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 2Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 3Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 4Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 5Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 6Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 7Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 8Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 9Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 10Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 11Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 12Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 13Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 14Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 15Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 16Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 17Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 18Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 19Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 20Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 21Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 22Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 23Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 24Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 25Uroczystości z okazji dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej 26