Dnia 8 grudnia 2022 r. podczas gali wolontariatu ludzie dobrego serca, altruiści niosący pomoc bliźnim zostali uhonorowani przez starostę puławskiego Danutę Smagę. Laureatami nagród Starosty Puławskiego „Wolontariusz Roku Powiatu Puławskiego” z gminy Baranów zostali:

Pan Mirosław Roman Grzelak – Wójt Gminy Baranów za niesioną pomoc jako wyraz podziękowania dla instytucji, organizacji społecznych i mieszkańców za niesioną pomoc dla obywateli ogarniętej wojną Ukrainy oraz inne formy pomocy bliźnim.

Wolontariuszami roku zostali także: Janina Jamioła, Małgorzata Pszczoła, Zofia Wawer, Marianna Lubińska.

Gratulujemy wszystkim osobom wyróżnionym.