Składam serdeczne podziękowania za nieocenioną i profesjonalną pomoc przy organizację Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada w Baranowie. To wyjątkowe święto dla wszystkich mieszkańców gminy, okolic, jak również przybyłych gości.

Dziękuję ks. kan. Andrzejowi Maleszykowi – proboszczowi Parafii p.w. Świętego Jana Chrzciciela w Baranowie za odprawienie Mszy Świętej w intencji Ojczyzny.

Tegoroczne Święto Niepodległości nie mogłyby się odbyć bez wsparcia i przygotowań wielu osób i instytucji. Podziękowania kieruję do Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Baranów, Urzędu Gminy Baranów, Gminnego Centrum Kultury w Baranowie, pracowników Biura Obsługi Komunalnej, Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baranowie, Koła Gospodyń Wiejskich w Baranowie, Koła Gospodyń Wiejskich „HutoWianki” z Huty, Koła Gospodyń Wiejskich „Wolawianki” z Woli Czołnowskiej, Koła Gospodyń Wiejskich „KOZIOŁki” z Kozła, Koła Gospodyń Wiejskich „Dębowianie” z Dębczyny, Zespołu Śpiewaczego „Czołnowianki” z Czołny, Zespołu Śpiewaczego „Kaolinki” z Baranowa, Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Ogromne podziękowania przekazuję członkom Grupy Rekonstrukcji Historycznej z Baranowa, bez której Narodowe Święto Niepodległości nie byłoby tak uroczyste.

Dziękuję Wojskowemu Centrum Rekrutacji w Puławach za wystawienie stoiska informacyjno-rekrutacyjnego.

Dziękuję także wszystkim przybyłym Gościom oraz osobom, które włączyły się w organizację obchodów, za zaangażowanie, okazaną pomoc i wsparcie.

Wójt Gminy Baranów
/-/ Mirosław Roman Grzelak