kolorowe rozeSzanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele
oraz Pracownicy Administracji i Obsługi, Uczniowie
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baranowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej proszę przyjąć  słowa uznania za zaangażowanie w pracę i działania na rzecz rozwoju szkoły i przedszkola w naszej Gminie.

Życzę atmosfery wzajemnej życzliwości, która pozwoli budować sukcesy dydaktyczne i wychowawcze. Niech Wasza codzienna praca w oświacie stanowi źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionej misji.

Nauczycielom oraz pracownikom oświaty, obecnym i byłym, dziękuję za wkład pracy w wychowanie dzieci i młodzieży. To dzięki Waszemu umiłowaniu zawodu i zaangażowaniu przekazaliście kolejnym pokoleniom najszlachetniejsze wartości.

Wszystkim pracownikom oświaty życzę sukcesów w pracy zawodowej, twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań oraz pogody ducha i radości w życiu osobistym.

Przewodniczący Rady Gminy                     Wójt Gminy Baranów
/-/Stanisław Antoniewicz                  /-/Mirosław Roman Grzelak