Gmina Baranów, Koło Wędkarskie PZW w Baranowie, Społeczna Straż Rybacka w Baranowie oraz Gminne Centrum Kultury w Baranowie informuje, że posiada wolne miejsca na ZAWODY WĘDKARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY BARANÓW POD PATRONATEM WÓJTA GMINY BARANÓW. W związku z zakończeniem naboru dla dzieci i młodzieży zamieszkałej na terenie gminy Baranów, dodatkowo w zawodach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież rodziców zameldowanych na terenie naszej gminy.

Formularze zgłoszeń przyjmowane są do dnia 2 czerwca 2022 r., do godz. 15.00 bezpośrednio w Gminnym Centrum Kultury w Baranowie, ul. Rynek 14, 24-105 Baranów, tel. 81 8834027, wew. 29 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..