Zakończona została przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zagóźdź (od drogi gminnej do rzeki Bylina). W dniu 2 września 2021 r. dokonany został odbiór drogi.

Wykonana została podbudowa drogi z kruszywa i nawierzchnia asfaltowa o szerokości 3,5 m na odcinku 235 m i 3 m na odcinku 87 m oraz plac do zawracania o długości 20 m i szerokości 6 m. Wykonawcą była firma Zakład Budowy Dróg i Mostów Bartłomiej Zadura z miejscowości Góry.

Inwestorem zadania była Gmina Baranów. Koszt całej inwestycji (dokumentacja, roboty budowlane i nadzór) wyniósł 120.827,42 zł.

Władze Gminy pozyskały na tę drogę dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w kwocie 67.000,00 zł.