Dnia 26 września 2021r. wyjazd kół gospodyń wiejskich, zespołów śpiewaczych oraz seniorów do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie na koncert ENCYKLOPEDIA MUZYKI „NAJSŁYNNIEJSZA SYMFONIA ŚWIATA” ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII LUBELSKIEJ.

Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w LublinieWyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie

 

Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Wyjazd do Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie