23 marca odbyła się akcja sprzątania rzeki Wieprz zorganizowana przez Społeczną Straż Rybacką z Baranowie wraz z Zarządem Koła PZW Baranów. Mimo szeroko rozpowszechnionej akcji informacyjnej w akcji wzięło udział tylko 5 osób.

Pomimo tak skromnej frekwencji udało się uporządkować teren wokół dwóch starorzeczy: Czarnego Dołu oraz tzw. Granicy pod Składowem. W trakcie akcji zebrano aż 20 dużych worków śmieci oraz fotel samochodowy.

Dziękujemy bardzo uczestnikom akcji za zaangażowanie, oraz wyrażamy nadzieję, że frekwencja w następnych tego typu akcjach będzie wyższa.
Apelujemy o niezaśmiecanie i zabieranie odpadów ze sobą.

Powiększ zdjęcie: Akcja sprzątania rzeki Wieprz (1) Powiększ zdjęcie: Akcja sprzątania rzeki Wieprz (2) Powiększ zdjęcie: Akcja sprzątania rzeki Wieprz (3) Powiększ zdjęcie: Akcja sprzątania rzeki Wieprz (4) Powiększ zdjęcie: Akcja sprzątania rzeki Wieprz (5)