Informujemy, że Stowarzyszenie "Zakręcone-Kulturalnie" z Wojciechowa przyjmuje zgłoszenia na nieodpłatne warsztaty malarskie - plener malarski.

Uczestnikami warsztatów mogą być pełnoletni mieszkańcy jednej z gmin należącej do Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień" (tj. Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn), w tym także osoby z grup defowaryzowanych tj. seniorzy 60+ , osoby bezrobotne po 50 roku życia lub osoby bezrobotne do 30 roku życia.

Liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 maja 2019 r.

Więcej informacji, w tym zasady rekrutacji, terminy warsztatów i potrzebne dokumenty znajdą Państwo na stronie internetowej LGD Zielony Pierścień.