Warsztaty są adresowane do pełnoletnich mieszkańców z obszaru gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn zainteresowanych tradycyjnym rzemiosłem oraz nauką podstaw i regionalnych wzorów wykonywania wyrobów ze słomy. Organizator zapewnia niezbędne materiały i sprzęty. Zajęcia będą odbywały się w dwóch 15 osobowych grupach. Odbędą się w Kośminie w siedzibie LGD "Zielony Pierścień" w terminie: 23 i 24 stycznia 2018 r., (pierwsza grupa) 26 i 27 stycznia 2018 r. (druga grupa), po 6 godzin lekcyjnych dziennie.

Formularz zgłoszeniowy i Regulamin określający zasady rekrutacji uczestników można ze strony LGD "Zielony Pierścień".

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego w terminie do 15 stycznia 2018 r. mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), faksem (81 50 16 140) lub listownie (adres: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn).