NieodplPomocPrawna

• punkt I: Puławy, al. Królewska 3, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 12.00; dodatkowe informacje teł. 81 886 11 69; porad udzielają adwokaci wskazani przez Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie, w punkcie może być świadczona nieodpłatna mediacja we wtorki.
  • punkt II: Puławy, al. Królewska 3, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 16.00; dodatkowe informacje 81886 11 69; porad udzielają radcowie prawni wskazani przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie, w punkcie może być świadczona nieodpłatna mediacja w czwartki.
  • punkt III: o charakterze mobilnym, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 12.00; punkt prowadzony jest przez Lubelski Ośrodek Samopomocy w Lublinie zgodnie z harmonogramem:
    • poniedziałek: Markuszów, M. Sobieskiego 1 (siedziba Urzędu Gminy),
    • wtorek: Kazimierz Dolny, Lubelska 32/34 (budynek Przychodni Rejonowej SP ZOZ),
    • środa: Puławy, Dęblińska 4 (siedziba Urzędu Gminy Puławy),
    • czwartek: Puławy, Dęblińska 4 (siedziba Urzędu Gminy Puławy)- w punkcie może być świadczona nieodpłatna mediacja,
    • piątek: Żyrzyn, Tysiąclecia 29 (budynek Biblioteki Gminnej).
  • punkt IV: o charakterze mobilnym, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 12.00; punkt prowadzony jest przez Lubelski Ośrodek Samopomocy w Lublinie zgodnie z harmonogramem:
    • poniedziałek: Baranów, Rynek 14 (siedziba Urzędu Gminy)- w punkcie może być świadczona nieodpłatna mediacja,
    • wtorek: Końskowola, Lubelska 93 (siedziba Gminnego Ośrodka Kultury),
    • środa: Janowiec, Radomska 2 (siedziba Urzędu Gminy),
    • czwartek: Kurów, I Armii Wojska Polskiego 1 (siedziba Gminnej Biblioteki Publicznej),
    • piątek: Końskowola, Lubelska 93 (siedziba Gminnego Ośrodka Kultury).

Pomoc prawna będzie mogła zostać udzielona każdemu, kto jej potrzebuje i złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Termin wizyty ustalany jest telefonicznie pod nr 609 009 469