Powiększ grafikę: Plakat projektu Z książką na startW ramach projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek" Gminna Biblioteka w Baranowie otrzymała Wyprawki Czytelnicze dla dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat (roczniki 2013-2016) wraz z rodzicami po odbiór Wyprawek Czytelniczych.

Każde dziecko w wieku 3-6 lat, które wraz z rodzicem odwiedzi bibliotekę, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę "Pierwsze czytanki dla…" oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajdzie się także broszura dla rodziców "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do szkoły".

Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzbieraniu 10 naklejek zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz pamiątkową przypinkę.

Uczestnicząc w projekcie "Mała Książka - Wielki Człowiek" dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Zapraszamy!