Uroczystości dnia pamięci ofiar zbrodni Katyń 2022PROGRAM UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ BARANÓW 13 KWIETNIA 2022 r.

1. 10.30 – spotkanie społeczności szkolnej na uroczystym apelu w szkole.
    - przemówienie wprowadzające; - uroczysta akademia przygotowana przez uczniów.
  2. 11.30 wyjście ze szkoły delegacji – klasy 6, 7 i 8, ze sztandarem – do miejsca pamięci, trzech Dębów Katyńskich.
  3. 12.00 – uroczystość przy Dębach Katyńskich w Baranowie z udziałem władz Gminy.
    - oddanie hołdu ofiarom Zbrodni Katyńskiej, zapalenie zniczy, złożenie kwiatów, odśpiewanie hymnu.
  4. Zwiedzanie wystawy okolicznościowej przygotowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Baranowie.

Zapraszają Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baranowie, Gminne Centrum Kultury w Baranowie i Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie